Microsoft SideWinder X8 mouse - game hardware product

popis produktu

2.4 GHz Wireless pripojenie - Pripojenie vytvorené na čo najväčšie pohodlie a bez sekania v hre.
BlueTrack Technológia - Svetovo najvyspelešia metóda snímania pohybu myši pre hranie so snímaním až 13 000 frames za sekundu.
Hraj a nabíjaj - Až 30 hodín aktívneho hrania na jedno nabitie, alebo ak dochádza energia, použi rýchle pripojenie pomocou káblu bez nutnosti nastavovať a prepínať funkcie, neprestaň hrať a pokračuj.
Dvanásť tlačidiel – vylepšite si svoj pocit z hrania a nastavte až siedmym tlačidlám funkcie podľa svojej potreby a priblížte si tak funkcie a interakciu v hrách.
Full-Speed USB Reporting - Full-speed, 500 Hz USB reporting vybudované pre dlhodobejšie hranie a bez sekania.
Vysoký rozsah rozlíšenia - rozlíšenie od pár stoviek až po neuveriteľných 4000 dpi. 

video:

Na nižšie uvedenom videu je produktový manažér spoločnosti Microsoft, ktorý predstavuje tento model.

Z počiatku predstavuje model klávesnice, ktorá s myškou tvorí sadu, ale samozrejme že myška je dostupná aj bez nutnosti kupovať klávesnicu.  Spolu však tvoria set, ktorý sa navzájom dopĺňa v dokonalosť, ktorou môžete ovládať vaše PC. Klávesnica, ako si môžete všimnúť má odnímateľnú numerickú klávesnicu a je ju možné zapojiť na opačnú stranu klávesnice z tej strany, kde prekáža menej. Vzniká tak lepší a väčší priestor pre pohyb myšky blízko prvej ruky.  Nie sú tak ruky ďaleko od seba, čo má zmysel aj zo zdravotného hľadiska, jedno rameno ruky nie je natoľko vytočené, že spôsobuje komplikácie v chrbtici. Vy sám si takto môžete zariadiť blízke kontakty oboch rúk. Krásne podsvietené znaky na klávesnici jej dodávajú vzhľad kvalitného a na pohľad pekného produktu.

Vo videu je tiež možné si všimnúť pripojenie myšky k napájaniu.  Ďalej je možná ďalšia práca a hranie bez nutnosti niečo zapínať, nastaviť a podobne. Skrátka pohodlie a komfort.